Prosta, szybka do wdrożenia Natychmiast!!!

Szybka Dieta Low IG
3 -Posiłkowa

Każdy posiłek w mniej niż 15 minut!

Szybka dieta Low Ig jest:

Dla kogo jest ta dieta?

Dla osób, które chcą:

Co znajdziesz w E-booku?

KORZYŚCI DIETY LOW IG

SYTOŚĆ
3 posiłki z niskim ig

Ta propozycja doskonale sprawdzi się dla osób, które dotychczas nie czuły sytości podczas poprzednich prób odchudzania. Dzięki 3 posiłkom na dzień, porcje są bardzo sycące. Dodatkowo niski indeks glikemiczny zapobiega nadmiernym wyrzutom i spadkom cukru we krwi, które to najczęściej stoją za słodyczowym podjadaniem.

STABILNE CUKRY
Obniżona ilość węglowodanów

Białkowo-tłuszczowe śniadania oraz obniżona ilość węglowodanów w pozostałych posiłkach pomogą Ci wyrównać poziom glukozy i insuliny.
Zredukowanie węglowodanów, a zwiększenie białka pomoże Ci także zmniejszyć obrzęki czyli tzw. zatrzymywanie wody w organizmie oraz ułatwi redukcję masy ciała.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
prostota, Szybkość przygotowania

Ten jadłospis nie tylko otworzysz ale i z łatwością zastosujesz. Każdy posiłek zrobisz w max 15 minut, a składniki kupisz w popularnych dyskontach. Ponadto wszystkie posiłki spokojnie odtworzysz w innych wariacjach. Zatem ten jadłospis możesz potraktować nie tylko jako zbiór przepisów, a jako strategię do powtarzania w kolejnych dniach.

Aleksandra Bąk

Dietetyczka, Coach i przyszła Psycholożka

Jestem absolwentką dietetyki w chorobach wewnętrznych i metabolicznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Technologii żywności i żywienia człowieka (Specjalność Żywienie człowieka) na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Ukończyłam akredytowaną szkołę diet coachingu. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie.

Prowadzę indywidualne poradnictwo żywieniowe oraz diet coaching. Jestem także założycielką cateringu dietetycznego, który prowadziłam ponad 10 lat. Wykładam w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Stale poszerzam swoją wiedzę na licznych konferencjach i szkoleniach oraz studiując psychologię.

Zajmuję się głównie dietoterpią: cukrzycy, insulinooporności i innych zaburzeń węglowodanowych, chorób tarczycy, chorób autoimmunologicznych, a także otyłością i zaburzeniami odżywiania. W pracy z podopiecznymi najbardziej cenię relację opartą na współpracy. Wraz z klientem poszukuje głębi. Skupiam się na zagadnieniach zdrowia fizycznego – w celu postawienia precyzyjnej diagnozy i skutecznego przeprowadzenia dietoterapii. Uwzględniam też aspekty związane ze zdrowiem psychicznym – aby osiągnąć długofalowe zmiany w żywieniu. Pomagam odnaleźć motywację i wiarę we własną sprawczość, poprawić relację z jedzeniem i wyjść z błędnego koła, na przykład odchudzania.

Co o współpracy ze mną mówią moje podopieczne?

Zamów jadłospis oferta ograniczona czasowo

Moje jadłospisy po kilku miesiącach znikają ze sklepu i zastępują je nowe. Zatem nie zastanawiaj się zbyt długo :)