KOBIECE ODCHUDZANIE

hORMONALNY I METABOLICZNY RESET

6 MIESIĘCZNY PROGRAM

oDCHUDZAJĄCY

sTART PROGRAMU - 7 mAJ / WTOREK

CIĄGLE UWAŻASZ, ŻE MASZ ZA MAŁO MOTYWACJI, SILNEJ WOLI?
UWAŻASZ, ŻE NIE DASZ RADY?
ZAJADZAS SŁODYCZE,
JESZ NIEREGULARNIE?
A MOŻE NIE WIESZ JAK ZACZĄĆ?

NIE MARTW SIĘ
Przeprowadzę Cię przez cały Proces
Jestem pewna
TWOJEGO SUKCESU

Dlaczego jestem pewna, że osiągniesz swój cel?

zobacz opinie moich podopiecznych!

Kim się staniesz i czego nauczysz się podczas trwania programu?

Dla kogo jest ten program?

Jest dla Ciebie jeśli:

Dlaczego mój program przyniesie lepsze
efekty niż Sama
dieta?

1. Osobiste i indywidualne podejście

Ten 6 – miesięczny program dostarczy Ci nie tylko narzędzi ale również wiedzy i umiejętności 
abyś mogła w pełni zintegrować zdrowe nawyki z codziennym życiem. 

2. Długotrwałe efekty

Wyposażę Cię w wiedzę i umiejętności, dzięki którym
efekty będą trwałe i zrównoważone

3. Kontakt z człowiekiem

Jestem tu do Twojej dyspozycji, aby zapewnić Ci wsparcie, motywację i fachowe
porady na każdym etapie Twojej podróży

Kto prowadzi program?

Aleksandra Bąk

Dietetyczka, Coach i przyszła Psycholożka

Jestem absolwentką dietetyki w chorobach wewnętrznych i metabolicznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Technologii żywności i żywienia człowieka (Specjalność Żywienie człowieka) na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Ukończyłam akredytowaną szkołę diet coachingu. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie.

Prowadzę indywidualne poradnictwo żywieniowe oraz diet coaching. Jestem także założycielką cateringu dietetycznego, który prowadziłam ponad 10 lat. Wykładam w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Stale poszerzam swoją wiedzę na licznych konferencjach i szkoleniach oraz studiując psychologię.

Zajmuję się głównie dietoterpią: cukrzycy, insulinooporności i innych zaburzeń węglowodanowych, chorób tarczycy, chorób autoimmunologicznych, a także otyłością i zaburzeniami odżywiania. W pracy z podopiecznymi najbardziej cenię relację opartą na współpracy. Wraz z klientem poszukuje głębi. Skupiam się na zagadnieniach zdrowia fizycznego – w celu postawienia precyzyjnej diagnozy i skutecznego przeprowadzenia dietoterapii. Uwzględniam też aspekty związane ze zdrowiem psychicznym – aby osiągnąć długofalowe zmiany w żywieniu. Pomagam odnaleźć motywację i wiarę we własną sprawczość, poprawić relację z jedzeniem i wyjść z błędnego koła, na przykład odchudzania.

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w tej niezwykłej podróży, która może odmienić Twoje życie. Dołącz do mnie i odkryj swoją drogę do harmonii i zdrowia z

"Programem Odchudzającym dla Kobiet".

FAQ - czyli o co najczęściej pytacie

Tak, jak najbardziej. Poza spotkaniami grupowymi odbywają się także konsultacje indywidualne podczas których analizowana jest sytuacja zdrowotna każdej uczestniczki. Otrzymasz szereg indywidualnych wskazówek, a także indywidualnie skonstruowaną dietę i ewentualnie rozpisany także indywidualny program suplementacyjny.

Tak, po konsultacji indywidualnej zostanie przygotowana indywidualna dieta – Twoja strategia żywieniowa. W zależności od wyboru rodzaju programu, jest to strategia z 21 lub 63 przepisami

Po każdych zajęciach na Twój adres mailowy otrzymasz link z nagranym spotkaniem, który możesz odtworzyć w ciągu 7 dni.

Tak, każda uczestniczka podczas indywidualnej konsultacji otrzyma także wskazówki jakie (i czy) są u niej zalecane suplementy 

Zdrowe tempo utraty masy ciała w ciągu 6 miesięcy to 12 – 20 kg. Jednak w programie kluczowym jest wyregulowanie organizmu – hormonalnie i metabolicznie, aby możliwa była redukcja masy ciała aż do upragnionego momentu. Im zdrowszy organizm tym redukcja masy ciała jest prostsza. Dlatego szanując indywidualne możliwości każdego ciała i organizmu odchudzamy się tutaj bez presji liczb. Kluczowe jest osiągnięcie nie tylko cyfry na wadze ale i doskonałego samopoczucia. Uczestniczki programu będą pracować także nad kluczowymi czynnikami warunkującymi utrzymanie efektów. Odchudzamy się tutaj na lata, a nie lato :)