Kilka słów o sobie

Moja praca to moja pasja, która z każdym rokiem staje się coraz większa. Jeśli spytasz moich najbliższych co mogę robić w wolnej chwili, co czytać, każdy odpowie, że na pewno coś
związanego z pracą:)

We współpracy z klientem bardzo cenię sobie partnerstwo. Uważam, że rola dietetyka nie sprowadza się tylko do wręczenia idealnej, modelowej diety, czy też pouczania i wytykania błędów. Staram się prowadzić każdą osobę wspierając ją, motywując i inspirując. Ułatwiam przelanie diety z papieru na realne życie. Największą satysfakcję czuję, kiedy zauważam u moich klientów, nie tylko efekty, a przede wszystkim zmianę sposobu myślenia i podejścia do jedzenia.

Wykształcenie
Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych) oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego (Żywienie człowieka).

Doświadczenie
Jestem współzałożycielem jednego z pierwszych cateringów dietetycznych w Warszawie, gdzie od 2012 roku opracowuje nowe pomysły na pyszne i zdrowe potrawy. Od ponad 4 lat prowadzę także indywidualne poradnictwo żywieniowe w jednej z większych firm dietetycznych w Polsce.
Nowy gabinet przy ul. Topiel 12 to mój nowy autorski projekt, konsekwencja przemyśleń i doświadczeń z wcześniejszych lat pracy.

Prywatnie
Prywatnie jestem zabieganą mamą 3 letniej dziewczynki, której skrzętnie staram się budować zdrowe nawyki żywieniowe :) Chętnie wypoczywam nad wodą np. w rodzinnym Świnoujściu. Najbardziej lubię jeść: RYBY

Zobacz kiedy możesz umówić się na wizytę.

Zapisz się i skorzystaj z moich usług.

Pytania & Odpowiedzi

Poniżej przedstawiam serię najczęściej zadawanych pytań. Staram się na nie odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się ze mną.

Jeżeli masz do mnie jakieś pytania na które nie znalazłeś tu odpowiedzi napisz do mnie na: dietetyk@aleksandrabak.pl
image
Aleksandra Bąk
Dietetyk